Oferta - sprawdź co możemy dla Ciebie zrobić

Chcemy Państwu przedstawić zakres oferty w jak najlepszy sposób dlatego podzieliliśmy oferowane usługi na dwie główne kategorie: Usługi ogrodnicze oraz Czyszczenie i Sprzątanie. Poniżej skrót oferty z poszczególnych kategorii - zapraszamy do zapoznania się z każdą z głównych kategorii osobno.

Oferta firmy sprzątającej Renova z Bielska-Białej skierowana jest zarówno do osób fizycznych, jak i właścicieli firm czy instytucji. Wykonujemy prace porządkowe w poszczególnych pomieszczeniach i całych budynkach, a także na zewnątrz budynków. Zamówisz u nas mycie hali produkcyjnej i oczyszczanie zakładu samochodowego z trudnych do usunięcia substancji. Świadczymy również usługi sprzątające takie jak mycie kostki brukowej, czyszczenie dachu i paneli fotowoltaicznych, zmywanie graffiti w przestrzeni publicznej.

Czyszczenie i sprzątanie firmy Renova wykonywane jest w oparciu o wiedzę i wieloletnie doświadczenie w branży. Stawiamy na najwyższą jakość usług, co przekłada się na wysoką satysfakcję naszych klientów i współprace liczące nawet kilka lat. Zespół sprzątający Renova charakteryzuje się dokładnością, sumiennością i wysoką kulturą osobistą. Jesteśmy punktualni, drobiazgowi i wytrwali w usuwaniu nawet wymagających zabrudzeń oraz brudu znajdującego się w trudno dostępnych miejscach.

Usługi sprzątające wykonujemy na terenie Bielska-Białej i w okolicy. Skontaktuj się z nami i uzgodnij zakres usług, termin, godzinę. Skorzystaj z formularza wyceny, by poznać szacunkowy koszt sprzątania i czyszczenia wybranych obiektów.

Dowiedz się więcej

Renova to również firma ogrodnicza. Świadczymy usługi ogrodnicze w Bielsku-Białej i okolicy. Kierujemy ofertę do osób prywatnych, firm, placówek państwowych. W pracy łączymy pasję ogrodniczą, wiedzę, doświadczenie i nowe trendy. Każdy ogród - podobnie jak jego właściciel - jest inny, dlatego zawsze podchodzimy do zleceń w sposób indywidualny. Gwarantujemy klientom najnowsze i najciekawsze rozwiązania dostępne na rynku. Część znajdziesz na naszej stronie. Jeżeli jednak masz pracę nietypową, napisz lub zadzwoń do nas.

W ramach usług ogrodniczych projektujemy i zakładamy ogrody - przy domach i firmach, a także w centrach miast i przy reprezentacyjnych placówkach. Zakładamy także same trawniki, kosimy trawę. Jeżeli klient potrzebuje pomocy w pielęgnacji ogrodu, przejmujemy od niego zadanie - całkowicie i długotrwale, sezonowo lub jednorazowo. Przed zimą i po jej zakończeniu porządkujemy ogrody, a zimą odśnieżamy. Jeśli trawnik potrzebuje regeneracji, zadbamy o jego jakość i żywotność.

Wśród usług ogrodniczych firmy Renova znajdują się także wycinka drzew i krzewów, drobne prace budowlane i montażowe w ogrodzie, aeracja, mulczowanie, wertykulacja. Zajmiemy się Twoim ogrodem, trawnikiem, sadem bądź inną strefą zieleni bez względu na rozmiar, stan czy zagospodarowanie. Lubimy wyzwania, więc zgłoś się do nas!

Dowiedz się więcej

Używamy profesjonalnych maszyn i narzędzi:

 • Korzystamy z najlepszych kosiarek firmy AL-KO.

 • Profesjonalne czyszczenie zapewnia nam bardzo mocna myjka ciśnieniowa HONDA i KARCHER.

 • Profesjonalne czyszczenie zapewnia nam bardzo mocna myjka ciśnieniowa HONDA i KARCHER.

 • Bezawaryjną wycinkę drzew zapewnia nam sprzęt firmy STIHL, HUSQVARNA i STIGA.

 • Bezawaryjną wycinkę drzew zapewnia nam sprzęt firmy STIHL, HUSQVARNA i STIGA.

 • Pracujemy na profesjonalnych narzędziach ogrodowych firmy GARDENA.

 • Bezawaryjną wycinkę drzew zapewnia nam sprzęt firmy STIHL, HUSQVARNA i STIGA.

 • Używamy profesjonalnego wertykulatora od firmy VIKING

 • Używamy profesjonalnych maszyn i narzędzi: FISKARS

 • Używamy profesjonalego sprzętu: PETZL

 • Używamy profesjonalego sprzętu: PFANNER

 • Używamy profesjonalego sprzętu: FALCH

 • Używamy profesjonalego sprzętu: IONIC

Klienci o nas

Doskonała i terminowa współpraca - usługi na najwyższym poziomie i zawsze z uśmiechem na twarzy! Z przyjemnością skorzystamy z Państwa usług ponownie :)

Iwona (Andrychów)

Szybkość usługi (mycie kostki brukowej podjazdu) jak i jakość jej wykonania - najwyższy poziom. Z chęcią polecimy Państwa naszym znajomym!

Marta i Łukasz (Bielsko-Biała)

Firma RENOVA WOJCIECH ORAWIEC jest naszym wieloletnim partnerem. Właściciel firmy do każdego klienta podchodzi z pełną profesjonalizmem i zaangażowaniem co przekłada się później na wysoką jakość usług

Ferdynand (Bielsko-Biała)

Wysoka jakość w zakresie aranżacji, jak i pielęgnacji naszego ogrodu świadczy o dużym potencjale wiedzy w tej dziedzinie. Bardzo estetyczne i profesjonalne podejście do klienta.

Laura (Bielsko-Biała)
O naszej firmie

Możemy się pochwalić wieloletnim doświadczeniem w zakresie sprzątania, utrzymywania porządku, pielęgnacji ogrodów i prac na wysokościach! Jesteśmy zgranym i wykwalifikowanym zespołem. Korzystamy z profesjonalnego sprzętu do sprzątania i pielęgnacji ogrodów. Poznaj naszą ofertę, skorzystaj z naszej pomocy!

Zapraszamy do kontaktu+48 796 882 282

Zapraszamy do kontaktubiuro@renova.bielsko.pl

Formularz kontaktowy

Wypełnij wszystkie pola i wyślij formularz klikając w ikonę koperty.

* pola obowiązkowe